تور 8 روزه سوئیس ویژه نوروز

جزئیات تور

 • قیمت: 1750 یورو + 4،990،000 تومان
 • مدت: 7 شب و 8 روز
 • تاریخ برگزاری: 1397-12-28
 • حمل و نقل هواپیمایی اتریشی : Austrian Airlines
 • خدمات تور: 7 شب اقامت در هتل 4 ستاره
  پرواز رفت و برگشت
  اخذ ویزای شنگن
  گشتهای کامل در هر شهر
  ترانسفر فرودگاهی
  ترانسفرهای بین شهری
  راهنمای تور

درباره تور

تور سوئیس ۷ شب و ۸ روز

                    ۳ شب ژنو       ۳ شب اینترلاکن            ۳ شبزوریخ              

۸ روز به یاد ماندنی در بهشت رمزآلود  اروپا | تور سوئیس با مناظر بدیع با اقامت درهتل های ۴ ستاره تاپ

تور سوئیس بهشت رمزآلود  اروپا را در تاریخ ۲۸ اسفند تجربه کنید. 

دریافت ویزای شنگن از سفارت سوئیس

 

 

در تور سوئیس تجربه کنید؛ قسمت قدیمی مرکز خرید ژنو جاذبه های اینترلاکن | تور سوئیس  شهر لوکس زوریخ | تور سوئیس
 

 

 

 

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته کودک با تخت (۴ تا ۱۱ سال) کودک بدون تخت (۲ تا ۴ سال) توضیحات
4* BB 1750 یورو + 4،990،000 تومان 2650 یورو + 4،990،000 تومان 1490 یورو + 4،990،000 تومان 700 یورو + 4،990،000 تومان
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ژنو
 • شروع سفر از فرودگاه امام خميني ساعت 03:50 صبح روز چهارشنبه 28 اسفند ماه 19 مارچ ، پرواز با هواپيمايي اتریشی به شماره:  OS 872 به مقصد وین، ورود به وین ساعت 06:00 به وقت محلي ادامه مسیر به سمت ژنو ساعت 07:15 به وقت محلي با پرواز شماره OS 571ورود به ژنو ساعت 08:55
 • اقامت در هتل
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ژنو
 • شروع گشت شهری ساعت 09:00 ، بازدید را از میدان معروف  Place De Neuve شروع می­کنیم، سپس به دیوار معروف اصلاحات سرزده و در ادمه کلیسای پیتر مقدس و ساعت گل را خواهیم دید. کلیسای سنت پیتر، تالار شهر، ساعت گل از مکانهای دیگر مورد بازدید ما می­باشد.
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ژنو
 • تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد گردید.)
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ژنو، اینترلاکن
 • حرکت از لابي هتل به سمت شهر زیبای اینترلاکن و انتقال به هتل محل اقامت
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اینترلاکن دریاچه زوریخ

 شروع گشت شهری از ساعت 09:00صبح – مکانهای مورد بازدید: گشتی در  شهر اینترلکان میزنیم  و از مناظر زیبا دریاچه ها و کوه ها دیدن میکنیم ،از کوههای جادویی می گذریم واز دیدن این مناظر زیبا لذت میبریم. این شهر  گنجینه ای از لذت هاست.

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
اینترلاکن، زوریخ
 • حرکت  از لابي هتل به شهر زیبای زوریخ و اقامت در هتل
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
زوریخ موزه BMW، ورزشگاه آلیانتس آرنا، پارک المپیک
 • شروع گشت شهری از ساعت 09:00 صبح مکانهای مورد بازدید: موزه ملی ،  بازدید از خیابان معروف      , Bahnhofstrasse ناحیه معروف تجاری زوریخ  از مکانهای مورد بازدید ما خواهد بود بندرگاه  Enge  زیباترین قسمت دریاچه زوریخ مکانیست که در آن می توانید از مناظر بینظیر شهرلذت برده و به عکاسی بپردازید، پس از آن از دانشگاه زوریخ ،موسسه  تکنولوژی سوئیس و دانشگاه زوریخ گذر کرده به ناحیه قدیمی شهر وارد می شویم، پس از بازدید از مکانهای مشهور همچون  کلیسای سنت پیتر ،کلیسای فراومینسترو بازدید از مرکز شهر توربه پایان میرسد.
محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
زوریخ
 • حرکت از لابی هتل به سمت فرودگاه زوریخ، پرواز به وین در ساعت 09:50  به شماره پروازی  OS 562 ورود به وین ساعت 11:15 ادامه مسیر  ساعت 13:10 به شماره پروازی OS 873 ورود به تهران ساعت 21:00

گالری تصاویر

راهنمای سفر اینترلاکن

1. هوهِوِگ | Höheweg

فضایی 14 هکتاری که به صومعه آگوستینی تعلق دارد، در سال 1860میلادی توسط گروهی مشتمل بر 37 هتل‌دار و سرمایه‌گذار خصوصی به‌عنوان فضایی باز برای روستا بنا شد. در طول هوهوگ خیابان با شکوهی مابین راه‌آهن شرق و غرب قرار دارد که چشم‌انداز زیبایی مملو از هتل و گل‌های زیبا در یونگفراو (Jungfrau) به وجود آورده است. در امتداد آن کورسال (Kursaal) با تئاتر و کافه‌ها و باغ‌های گل زیبا در کنار تعداد زیادی هتل مانند هتل 150 ساله «ویکتوریا یونگفراو» قرار دارد. در کنار هتل اینترلاکن، باغ کوچک زیبایی دیده می‌شود که اولین باغ ژاپنی سوئیس می‌باشد. باغی آرامش بخش با گل‌های فراوان و آب‌نماهای زیبا!

جاذبه های گردشگری اینترلاکن سوئیس

2. هاردر | Harder

در آن سوی پل و در بالای رودخانه «Aare» پارک آلپی حیات‌وحشی هاردر قرار دارد که در آن می‌توانید موش خرما و بز کوهی ببینید. در این منطقه نیز می‌توان با استفاده از فانیکولار تا ارتفاع 1322 صعود کرد و در رستورانی با معماری الهام گرفته از هنر نو از چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای منطقه یونگفراو، اینترلاکن و دریاچه لذت برد. در بازگشت می‌توانید مسیر جنگلی را انتخاب کنید و از چشم‌انداز «هاردرمانلی» (Hardermannli) در ارتفاع 1116 دیدن کرد.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن سوئیس

3. رشته کوه اسکنیج پات | Schynige Platte

بعد از پنج دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه راه‌آهن اینترلاکن به ویلدرسویل (Wilderswil) می‌رسید که در آن قطارهایی وجود دارند که بازدیدکنندگان را به اسکنیج پات که از سال 1893 افتتاح شده است، می‌رساند. در بالای کوه و در کنار هتل کالم (Kulm) و باغ آلپی زیبایی با 600 گونه گیاه قرار دارد و یکی از بهترین چشم‌اندازهای پانورامای آلپ که شامل قلل مانک (Mönch)، آیگر (Eiger) و یونگفراو و دریاچه‌ی تون می‌شود در انتظار شماست.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن سوئیس

4. آنترسین | Unterseen

خیابان مارکت گاسِی (Marktgasse) که از اداره پست اینترلاکن به سمت شمال غربی امتداد دارد، به اونترسن در پای کوه هاردر منتهی می‌شود. این دهکده یکی از چندین دهکده اینترلاکن می‌باشد. در این دهکده 1471 کلیسا و یک برج با معماری گوتیک وجود دارد. در این منطقه آلاچیق‌های چوبی زیبایی می‌بینید که انتظار دیدن آن‌ها را در دهکده‌های کوچک کوهستانی دارید، نه در تفرجگاه شلوغی مانند اینترلاکن! در باغ‌های سرسبز منطقه حیوانات اهلی که در چمنزار مشغول چرا هستند به چشم می‌آیند. رستوران کوچکی در «استادهاوس‌پلاتز» (Stadthausplatz) غذاهای بومی سوئیسی را برای شما سرو می‌کند.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن سوئیس

5. دریاچه تون | Lake Thun

در قسمت غربی اینترلاکن دریاچه تون که دریاچه‌ای باریک، طولانی و احاطه شده با درختان است قرار دارد. بهترین راه بازدید از دریاچه استفاده از قایق‌های کروز یا استفاده از قایق‌های پدالی در تابستان می‌باشد. در غربی‌ترین قسمت دریاچه می‌توانید در روستای قرون وسطایی و قلعه ساحلی با چشم‌انداز زیبایی از دریاچه توقف کنید. این قلعه در سال 1191 بنا و در سال 1492 توسعه و امروزه تبدیل به موزه جنگ‌افزار، ارتش، فرش، مبلمان و صنایع دستی متعلق به زمان ما قبل تاریخ و رومی‌ها شده است. ساحل این دریاچه مملو از قلعه و کلیسا می‌باشد.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن

6. دریاچه برینز | Lake Brienz

در قسمت شرقی اینترلاکن دریاچه برینز که نشات گرفته از یکی از شاخه‌های باریک رودخانه «Aare» می‌باشد قرار دارد. دریاچه مابین کوه‌های برنزر گرت (Brienzer Grat) و فولهور (Faulhorn) قرار دارد و ارتفاع آن 7 متر بیشتر از دریاچه تون می‌باشد و مانند تون بهترین روش بازدید از دریاچه استفاده از یکی از پنج قایقی است که اینترلاکن را به روستاهای با ساحلی مملو از درخت متصل می‌کند. یکی از بهترین قایق‌ها لاچبرگ (Lötschberg) می‌باشد که در سال 1914 ساخته شده است. در قایق‌های دیگر غذاهای محلی سوئیسی سرو می‌شود.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن

7. معبد و قلعه اینترلاکن | Interlaken Monastry and Castle

تاریخچه معبد اینترلاکن که پیش‌تر متعلق به آگوستین بود به قرن 12 باز می‌گردد. در این منطقه می‌توانید برج ناقوس متعلق به قرن 14 را همراه با ایوان با معماری گوتیک و بقایای کلیسایی که به سال 1452 تعلق دارد در کنار هم ببینید. در این معبد طراحی متنوع پنجره‌های کلیسا قابل توجه است. پیش از آنکه در قرن 16 این املاک به دولت تعلق بگیرد، معبد محل اقامت مهمی برای زائرینی که برای زیارت محل زندگی Saint Beatus در غار بالاتر از دریاچه می‌آمدند محسوب می‌شد. این غار محل توقف زائرین در مسیر Saint James که در سوئیس به Jakobsweg معروف است و به Santiago de Compostela در اسپانیا می‌رسد، می‌باشد.

جاذبه های گردشگری اینترلاکن سوئیس

شرایط دریافت ویزای سوئیس

مدارک مورد نیاز سفارت سوئیس

–      پاسپورت جدید امضا شده با حد اقل 8 ماه اعتبار  و داشتن 2 صفحه خالی و پاسپورتهای قدیمی

–      سند مالکیت

–      گردش 3 ماهه حساب بانکی با حداقل موجودی 80میلیون تومان و خلاصه حساب افزایش ناگهانی مانده حساب مورد تایید سفارت نمیباشد.

–      گواهی اشتغال به کار ،نامه برروی سربرگ با ذکر حقوق  و سمت به صورت کامل و ذکر تاریخ مرخصی ( اساس نامه شرکت ، روزنامه رسمی ، جوازکسب ، پروانه مطب، پروانه وکالت، فیش حقوق سه ماه گذشته، گواهی مستمری بازنشستگی)

–       اصل و کپی از لیست پرداخت بیمه تامین اجتماعی

–      اصل شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن بر روی A4

–      2 قطعه عکس3.5 در 4.5 رنگی زمینه سفید ( عکس متقاضی باید جدید باشدبدون روتوش)

–      در صورت رد ویزا از سوی سفارت دیگر در طی دوسال گذشته،ارائه توضیح کتبی به انگلیسی مبنی بر رد ویزا ودلیل سفر مجدد الزامی میباشد.

–        گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر روزهای مرخصی (برای دانش آموزان و دانشجویان تاییدیه ثبت نام برای ترم اینده)  

–      اجازه محضری پدر و مادر برای افراد زیر 18 سال که بدون والدین و یا با یکی از آنها سفر می کنند.

–      والدین باید فرم درخواست ویزا را امضا و یک نسخه کپی از پاسپورتهای خود ضمیمه درخواست نمایند.

–      اصل کلیه مدارک همراه با ترجمه آنها الزامی میباشد.

–        کلیه مدارک ترجمه رسمی با مهر مترجم باشد .

–       ضمانت نامه بانکی برای هر نفر الزامی است.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه وارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی میباشد.

              تبصره: تا زمان تکمیل مدارک و تسویه ریالی تور ثبت نام شما قطعی نمیباشد.

ژنو

Geneva
-0°
clear sky
humidity: 73%
wind: 3m/s WNW
H -2 • L -5
4°
Tue
5°
Wed
7°
Thu
4°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

اینترلاکن

Interlaken
2°
mist
humidity: 100%
wind: 3m/s E
H 4 • L 1
2°
Tue
2°
Wed
2°
Thu
6°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

زوریخ

Zurich
2°
mist
humidity: 93%
wind: 2m/s SE
H 7 • L 5
0°
Tue
2°
Wed
6°
Thu
9°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

درخواست تور