تور استرالیا : ۲ شب ملبورن + ۴ شب گلدکوست + ۵ شب سیدنی (برگزار شده)

جزئیات تور

 • کد تور: s96-N-11
 • قیمت: 5.850.000 تومان + 3850 دلار
 • مدت: ۱۱ شب و ۱۲ روز
 • تاریخ برگزاری: 1396-06-18
 • پکیج
  تور استرالیا:
 • حمل و نقل هواپیمایی امارات : Emirates Airlines
 • خدمات تور: ۱۱ شب اقامت در هتل های ۵ ستاره لوکس استرالیا
  پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی امارات
  اخذ ویزای استرالیا
  گشتهای کامل در هر شهر
  پروازهای داخل استرالیا
  ترانسفرهای بین شهری با پرواز
  تور لیدر فارسی زبان از تهران

درباره تور

تور استرالیا

            ۲شب ملبورن         ۴شب گلدکوست          ۵ شب سیدنی

۱۳ روز به یاد ماندنی در سفر به قاره اقیانوسیه با اقامت در هتل های ۵ ستاره لوکس استرالیا

تور سفر به قاره اقیانوسیه را در تاریخ ۱۸ شهریور تجربه کنید

 

اطلاعات پرواز

۲۲:۵۰

۲۱:۰۰

DXB

IKA

SEP 9

EK 980

۲۱:۵۰

۰۲:۴۰

MEL

DXB

SEP 10

EK 408

۰۵:۴۰

۲۱:۱۰

DXB

SYD

۲۱ SEP

EK 413

۰۹:۲۵

۰۷:۴۵

IKA

DXB

۲۲ SEP

EK 971

 

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته کودک با تخت (۴ تا ۱۱ سال) کودک بدون تخت (۲ تا ۴ سال) توضیحات
ملبورن: Crown Metropol Melbourne
گلدکست: Hilton Surfers Paradise Hotel & Residences
سیدنی: Radisson Blu Plaza Hotel Sydney
BB 5.850.000 تومان + 3850 دلار 5.850.000 تومان + 5350 دلار 4.500.000 تومان + 2800 دلار 4.500.000 تومان + 990 دلار
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ملبورن

شروع سفر از فرودگاه امام خميني ساعت 21:00 عصر روز شنبه 18 شهریور ماه،9 سپتامبر با پرواز امارات به شماره EK 980 به مقصد ملبورن از طریق دبی
بعد از فرود آمدن در فرودگاه ملبورن با ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره Crown Metropol Melbourn میرویم و 2 شب را در شهر دیدنی ملبورن سپری خواهیم کرد

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ملبورن

گشت کامل در ملبورن با بازدید از مکانهای : باغ  پرشکوه ومجلل  با زمینه تاریخی و جذاب ملبورن، جذابیت نظام کهن و تحولات مدرن ، ساختمان قدیمی گمرک ، گشت زنی در بازار ملکه ویکتوریا ، بازدیدی از خانه های تراسدار مزین به صنایع(هنرهای) دستی آهنی، میدان فدریشن ، …

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
ملبورن، گلدکست

حرکت به سمت شهر گلد کست با پرواز و ترانسفر به  هتل 5 ستاره Hilton Surfers Paradise Hotel & Residences و اقامت در شهر گلد کست به مدت 4 شب

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
گلدکست

گشت کامل در گلدکست با بازدید از مکانهای : پارک محافظت شده Lone Pine Koala Sanctuary، ساختمان پارلمان ، پارکهای گیاه شناسی Botanical، Treasury Casino ، شهر چینی ها ،نهر Brekky ، چشم اندازهای زیبا ، ….

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
گلدکست

تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
گلدکست

تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
گلدکست، سیدنی

حرکت به سمت شهر سیدنی با پرواز و ترانسفر به  هتل 5 ستاره Radisson Blu Plaza Hotel Sydney و اقامت در شهر سیدنی به مدت 5 شب

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سیدنی

گشت کامل سیدنی با بازدید از مکانهای : صخره های مرجانی استرالیا )محل تولد سیدنی) ، ساختمانهای شگفت انگیز قدیمی این شهر ، خانه اپرای سیدنی ، پل بندرگاه سیدنی ، سیاحتی در مرکز شهر ، the Town Hall ، the Sydney Entertainment Centre

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سیدنی

تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سیدنی

تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سیدنی

تورهای اختیاری(توسط راهنما به شما اعلام خواهد شد.)

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
سیدنی

در آخرین روز تورمان ، پس از تحویل اتاق با ترانسفر رهسپار فرودگاه بین المللی دبی جهت بازگشت به تهران می شویم و با پرواز برگشت از فرودگاه سیدنی ساعت 21:10 روز پنجشنبه 30 شهریور ماه، 12 سپتامبر با پرواز امارات به شماره EK 413 به مقصد نهایی تهران از طریق دبی و ورود به تهران روز جمعه 31 شهریور ساعت 09:25

گالری تصاویر

با وجود این همه زیبایی در شهر ملبورن، متاسفانه با شهری بسیار گران برای گردشگران مواجه هستیم. اما می‌شود با کمی قناعت و دقت‌نظر، از سفری ۳ تا ۷ روزه به این شهر کلاسیک و در عین حال مدرن، نهایت لذت را برد.

مردم ملبورن عاشق این هستند تا به گردشگران یادآوری کنند که در این شهر اغلب شما می توانید هر ۴ فصل سال را در یک روز تجربه کنید. هوا معمولا مطلوب و معتدل است، اما واقعیت امر این است که هوا می‌تواند یک دقیقه آفتابی و گرم باشد، اما چند لحظه بعد ناگهان باران ببارد و پس از آن دوباره آفتابی شود. مشخصا ملبورن شهری است که مجبور هستید در آن لباس های چند لایه بپوشید و در عین حال اماده باشید تا آن‌ها را تعویض کنید، به خصوص اگر در حال لذت بردن از تفریحات فضای باز هستید. تابستان‌ها به طور معمول نسبت به سیدنی خنک‌تر هستند، اما هنوز برای لذت بردن از یک روز آفتابی در کنار یکی از نزدیک‌ترین سواحل بسیار گرم است. زمستان های این شهر معتدل و اغلب به همراه وزش باد هستند، اما برف بسیار کمیاب است، بنابراین چیزی برای نگرانی حتی با وجود آب و هوای فراری که در موردش صحبت کردیم، وجود ندارد. در هر زمان از سال، باران زیادی در ملبورن نمی‌بارد، اما با این وجود همیشه احتمال رگبار های سریع و حتی بارش نم نم و ثابت باران وجود دارد.

خانه اپرای سیدنی 

شاید برگزاری مسابقات جهانی المپیک بیش از پیش در معرفی این شهر به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری بی‌تأثیر نبوده باشد. سیدنی 8 ساختمان بالای 200 متر دارد و دارای جمعیتی بالغ بر 2/4 میلیون نفر است. سیدنی دارای شبکه حمل و نقل جامعی است و به لحاظ معماری دارای ویژگی‌های بارزی است.

سیدنی بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر استرالیا و پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو یا نیو ساوت ولز است. این شهر نماد کشور استرالیاست. شهری است با جذابیت‌های بی‌شمار. در جنوب شرقی استرالیا واقع شده و اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می‌گذارند.

سیدنی سرشار از تنوع است. ساکنان آن، ۴ میلیون شهروندی هستند که عمدتاً از پیشینه مختلف قومی، نژادی و فرهنگی برخوردارند.

در هر گوشه‌ای از سیدنی، می‌توان ردپایی از فرهنگ‌های گوناگون را مشاهده کرد که در کنار جاذبه‌های طبیعی، مراکز تفریحی، پارک‌های ملی و حفاظت شده، موزه‌ها و گالری‌های هنری باعث شهرت جهانی شهر شده‌اند.

شهر سیدنی، بسیار گسترده و بزرگ است و شامل ۷۰۰ محله می‌شود. در طول زمان، بتدریج هر یک از این محله‌ها مکان تجمع مهاجرین کشور خاصی شده‌است.

اغلب ساکنان سیدنی با اتومبیل و از طریق آزاد راه‌ها، خیابان‌ها و بزرگراه‌ها تردد می‌کنند. مهمترین مسیر حرکت در مناطق شهری، سیستم تردد خیابانی می‌باشد. اتوبوس، قطار و قایق‌هایی به نام فری نیز، بخش وسیعی از حمل و نقل مسافران را برعهده دارند.

قطارهای سیدنی توسط خط آهن شهری (سیتی ریل)، که وابسته به دولت «نیو ساوت ولز» است، اداره می‌شوند. قطارهای برون‌شهری در حومهٔ شهر، تردد کرده، سپس در یک ترمینال زیر زمینی که در بخش تجاری مرکز شهر قرار دارد، به یکدیگر ملحق می‌شوند.

پس از المپیک سال ۲۰۰۰، کارایی سیتی ریل به طرز قابل توجه‌ای تنزل یافت. در سال ۲۰۰۵، سیتی ریل، برنامهٔ کاری تجدید نظر شده‌ای ارائه داد و رانندگان بیشتری استخدام کرد.

فرودگاه بین المللی «کینگز فورد اسمیت» در حومهٔ «ماسکات Mascot» قرار دارد و اصلی ترین فرودگاه سیدنی و قدیمی‌ترین فرودگاه بازرگانی جهان است که به طور مداوم مشغول به کارمی‌باشد.

آب و هوای شهر سیدنی در مناطق مختلف متفاوت است اگر چه در بیشتر مواقع آب و هوای آن معتدل است. در سیدنی میزان بارش باران نسبت به مراکز ایالت‌های دیگر بیشتر است.

بارش باران در تمام طول سال در این شهر یکسان است و حتی در تابستان نیز بارش آن کماکان ادامه دارد.در سیدنی در حدود ۱۵۰ روز از سال باران می‌بارد و پر باران ترین ماه‌ها آوریل و ژوئن هستند.

دمای هوا در روز به ندرت به کمتر از ۱۰ درجه می‌رسد و حداکثر دمای آن ۱۷ درجه‌است.از نسیم‌های خنک دریایی که در سیدنی میوزد هم نباید غافل شد.

شرایط دریافت ویزای استرالیا

مدارك مورد نیاز سفارت استرالیا
پاسپورت جدید با امضاو حد اقل 8 ماه اعتبار وپاسپورتهاي قدیمی 
سند مالکیت 
گردش 6 ماهه حساب بانکی با حداقل موجودي 50 میلیون تومان و خلاصه حساب حد اقل براي 10 روز قبل از تحویل 
مدارك به سفارت،سپرده بانکی به همراه گردش سود
گواهی اشتغال به کار(نامه برروي سربرگ شرکت با ذکر سمت و حقوق و تاریخ استخدام، اساس نامه شرکت ، روزنامه 
رسمی ، جوازکسب ، پروانه مطب ،پروانه وکالت)
شناسنامه 
4 رنگی تمام رخ با زمینه سفید بدون عینک (حداکثر براي 6 ماه گذشته) X 2 قطعه عکس 6 
گواهی اشتغال به تحصیل (براي دانشجویان و دانش آموزان) 
تمکن مالی براي کلیه افراد الزامی می باشد. 
داشتن حداقل 2 ویزاي شنگن 
ضمانت نامه بانکی براي هر نفر الزامی است.

ملبورن

گلدکست

سیدنی

درخواست تور