تور ماجراجویانه جنوب ایران (برگزار شده)

جزئیات تور

 • قیمت: 4.950.000 تومان + نرخ پرواز
 • مدت: 3 شب و 4 روز
 • تاریخ اولین برگزاری: 1400-10-28
 • تاریخ آخرین برگزاری: 1401-11-26
 • پکیج
  برنامه سفر :
  پکیج تور:
 • حمل و نقل
 • خدمات تور: پرواز رفت و برگشت
  3 شب هتل 4* + صبحانه
  راهنمای همراه
  راهنمای بومی
  4 روز گشت + ورودیه ها
  ورودیه کشتی تفریحی
  قایق مسافربری دریایی
  اتوبوس و ون در جزیره هرمز
  بیمه مسافرتی

درباره تور

قشم ، هرمز و بندرعباس + کشتی تفریحی

 

در یک صبح دل انگیز از تهران به قشم پرواز می کنیم ، تا از جزایر و شهر بندر عباس در استان زیبای هرمزگان دیدن کنیم.

 واژه هرمزگان به مناسبت نام هرمز و به خاطر موقعیت خاص تنگه هرمز که برای ایران ارزش حیاتی خاص دارد و به خاطر موقعیت جغرافیایی این استان که کاملاً در مقابل تنگه هرمز قرار گرفته‌است انتخاب شده‌است.

 شروع گشت پس از انتقال از فرودگاه قشم و به سمت  دره ستارگان  خواهد بود. این دره  از شگفتیهای نادر زمین شناختی که بر اثر فرسایش خاک ناشی از آبهای سطحی و باران شدید در طول هزاران سال بوجود آمده است . مردم محلی بر این باورند که بر اثر سقوط یک ستاره بوجود آمده است و شب هنگام  پر از “جن” است.

سپس بازدید از  جنگلهای حرا و  لذت قایق سواری بین این گونه های گیاهی را تجربه خواهیم کرد. طبق افسانه‌های قدیمی گیاه حرا از اشک چشم آدم روییده است و دلیل آن هم روییدن و رشد کردن گیاهان آن منطقه در آب شور است.
جنگل حرا را با نام جنگل دریایی نیز می‌شناسند زیرا گیاه حرا با آب های شور سازگاری دارد چون می‌تواند آب شور را تصفیه کند و از آن برای رشد خود استفاده کند. در واقع پوست درختان خاصیت تصفیه کنندگی دارد، یعنی پوست درختان آب شور را به آب شیرین تبدیل می‌کنند.

بعد از دیدن جنگلهای حرا برای بازدید از سواحل جزایر ناز حرکت می کنیم .

جزایر ناز پدیده‌ای منحصربه‌فرد و یکی از عجایب هفت‌گانه قشم است که در یک کیلومتری ساحل در احاطه آب‌های فیروزه‌ای خلیج فارس قرار دارد. اینجا درست همان جایی است که می‌توان بدون هراس از غرق شدن به دل دریا زد و در آب پیاده روی کرد. جزایر ناز از مهم‌ترین دیدنیهای قشم به شمار می‌آید و برای دیدن آن باید منتظر جزر دریا و پایین آمدن آب شوید.

سفر دریایی شگفت انگیز  به سمت جزیره هرمز خواهیم داشت تا از زیبایی خلیج فارس و دیدن لنچ های کوچک و بزرگ لذت بیشتری ببریم.

در تور جزیره اسرار امیز هرمز بازدید از قلعه پرتغالیها ، جویبار رنگها و مناظر بکر و ساحل قرمز رنگ سر ذوقمان خواهد آورد.

یکی از ویژگی‌های نمک این است  که آلودگی‌های محیط و صداهای جنبی رو به خودش جذب می‌کند. این همان  ویژگی‌ای  است  که دره‌ی سکوت جزیره‌ی هرمز را دیدنی کرده است . با پیمودن این دره، سکوتی بی‌مانند رو تجربه می‌کنید که شما را  شگفت‌زده می‌کند..

الهه‌ی فیروزه‌‌ای یک گنبد نمکی است  که با آب باران صیقل خورده  و به زیبایی سر برافراشته است ، کف دره، یک رودخانه‌ی فصلی نمکی با رنگ‌های طلایی و نارنجی جریان دارد که بسیار شگفت انگیز است.

بعد از کمی استراحت ، راهی اسکله می شویم  تا سفر هیجان انگیز با اتوبوس دریایی به سمت جزیره قشم بر روی آبهای نیلگون خلیج فارس را شروع کنیم.

بازگشت به جزیره قشم و غروب سوار بر قایق تفریحی و زیبا برای گشت شبانه بر روی آبهای خلیج فارس آماده میشویم . در این قایق تفریحی به مدت ۲ ساعت از موسیقی زنده  لذت می بریم.

بعد از صرف صبحانه سفر دریایی شگفت انگیز  به سمت بندرعباس خواهیم داشت تا از زیبایی خلیج فارس و دیدن لنچ های کوچک و بزرگ لذت بیشتری ببریم.

در بدو ورود از موزه مردم شناسی خلیج فارس که شامل بخشهای  مردم شناسی ، باستان شناسی ، سکه و آزاد سازی هرمز می شود، بازدید می کنیم.

 سپس عازم معبد هندی ها ( سیک ها) ، که در زمان قاجار پرستشگاه و جایگاه مراسم عبادی هندی های ساکن بندرعباس بوده است، می شویم. بعد از این به گشت و گذار در بازار ساحلی می پردازیم که در آن غوغایی برپاست و همه نوع آبزی صید شده در آن یافت می شود.

 بعد از این دیدن این همه شگفتی ، برای کمی استراحت و خرید وقت آزاد در اختیار گروه قرار می گیرد .

در پایان سفر انتقال به فرودگاه بندر عباس  و پرواز برگشت به تهران در شب خواهد بود

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد قشم اینجا را کلیک کنید . 

برای مشاهده و تهیه آنلاین بلیط های داخلی اینجا را کلیک کنید . 

 

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
هتل 4* اقامت با صبحانه
سه گشت + سه ناهار
4.950.000 تومان + نرخ پرواز 5.950.000 تومان + نرخ پرواز
نمایش بیشتر

گالری تصاویر

شرایط دریافت ویزای ایران

 1. ویزای توریستی ایران
  تمامی بازدیدکنندگانی که برای سیاحت و گردش به کشور ایران سفر می‌کنند نیار به دریافت ویزای توریستی خواهند داشت. اگر شما می‌‌خواهید میهمانتان را به ایران دعوت کنید باید به فکر ویزای توریستی برای این عزیزان باشید.
  مدارک لازم جهت اخذ ویزا توریستی
  اسکن رنگی پاسپورت میهمان
  اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
  فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 2. ویزای تجاری ایران
  «ویزای ایران» برای افرادی که به منظور تجاری قصد سفر به ایران دارند با عنوان «ویزای شرکتی ایران» و یا «ویزای تجاری ایران» صادر می‌شود. در صورتی که شما قصد تجارت با افراد خارجی دارید می‌توانید از این امکان استفاده نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا تجاری

نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نکته:

میزبان افراد برای ویزای تجاری ایران باید مدیر عامل شرکت و یا سازمان دعوت کننده تبعه خارجی باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای مولتی

اصل نامه درخواست شرکت با سربرگ، مهر و امضا رسمی مدیر عامل شرکت مبنی بر درخواست صدور ویزا کثیرالمسافره ایران از وزارت خارجه و ذکر علت دعوت از ایشان.
روزنامه رسمی همراه با آخرین تغییرات شرکت.
تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول پاسپورت مسافر (اعتبار گذرنامه بالای 6 ماه)
تصویر رنگی و شفاف از صفحه اول شناسنامه میزبان
کپی صفحات پاسپورت ورود و خروج ایران در طول یکسال گذشته
فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دالاهو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نکات:

مدت زمان ارائه کد ارجاع (کد رفرنس) برای این ویزا طولانی‌تر از ویزای توریستی ایران است.
اگر مهمان شما قبلا ویزای تجاری گرفته باشد٬ روند دریافت ویزای مولتی برای ایشان تسهیل می‌شود.

 
نکته: ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.
قوانین و مقررات روادید ایران
در صورتی که مهمانان شما از اتباع کشورهای سوریه، ترکیه، لبنان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، بولیوی و مصر هستند بدون ‌آن‌که به ویزا نیاز داشته باشند، می‌توانند برای مدت زمان مشخصی به ایران سفر کنند.
اتباع سه کشور آمریکا، انگلیس و کانادا تنها در صورتی امکان دریافت ویزای توریستی ایران را خواهند داشت که در قالب تور به ایران سفر کنند. برنامه سفر اتباع این سه کشور بایستی کاملا مشخص باشد، مواردی مانند اقامت‌گاه، جاذبه‌هایی که مورد بازدید قرار خواهند گرفت، تاریخ دقیق ورود و خروج و در بعضی موارد مسیرهای مورد نظر برای تردد بایستی حتما ذکر شود.
گردشگران آمریکایی به غیر از الزام به سفر در قالب تور بایستی در تمام سفر همراه یکی از تور لیدرهای تایید شده از طرف میراث فرهنگی، وزارت خارجه و پلیس اتباع خارجی سفر کنند.
اتباع چهار کشور بنگلادش، افغانستان، پاکستان و سریلانکا امکان اقدام برای گرفتن کد ارجاع (رفرنس کد) از آژانس‌های گردشگری را ندارند.

درخواست تور