تور چک | فرانسه | اسپانیا (برگزار شده)

جزئیات تور

 • کد تور: N15-N14
 • قیمت: 3.590.000 تومان + 2250 یورو
 • مدت: 11 شب و 12 روز
 • تاریخ برگزاری: 1397-05-20
 • پکیج
  تور چک فرانسه اسپانیا:
 • حمل و نقل اتریشی هواپیمایی اتریشی لوفت هانزا
 • خدمات تور: 11 شب اقامت در هتل های 4 ستاره اروپایی
  پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی اتریشی و لوفت هانزا
  اخذ ویزای شینگن
  گشتهای کامل در هر شهر
  پروازهای داخل اروپا
  ترانسفرهای بین شهری با پرواز
  تور لیدر فارسی زبان از تهران

درباره تور

برای علاقه مندان اروپا چند کشور همواره مقاصدی سنتی محسوب می شوند. فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال. اما اگر بخواهیم همه اروپا را در یک تور ۱۲ روزه ببینیم و تجربه کنیم تور چک فرانسه اسپانیا بنا بر تجربه چندین ساله ما حتما یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. توری که با پراگ ِ جمهوری چک آغاز می شود، به پاریس می رسد و در بارسلون پایان می یابد.
                                                                                             ۴ شب پراگ   ۴ شب پاریس   ۳ شب بارسلون                                                                                        

از پراگ و پاریس در تورهای مشابه برایتان گفته ایم، در پی این نوشتار بر شهر بارسلونا متمرکز می شویم تا جذابیت های این شهر را کمی بیشتر مرور کنیم. 

بارسلونا؛ شهر گیتار و آفتاب
از تعصبات فوتبالی که عبور کنیم، تقریبا همه علاقمندان گردشگری بویژه مشتریان ثابت تورهای اروپا تردیدی ندارند، بارسلونا توریستی ترین و البته جذاب ترین شهر اسپانیا است. شهری با آن ساحل نیلگون مدیترانه ای، آفتاب های گرم و دلچسبش و فرهنگی گره خورده با تاریخ، موسیقی و جنب و جوش. بارسلونا به راحتی یکی از ۳ اولویت اول گردشگری در اروپا است. شاید تنها اشاره به چند نام برای تحسین بزرگی و جذابیت بارسلونا کافی باشد؛ شهر معماری خاص، شهر گائودی، شهر گیتار، شهر شب زنده داران و در نهایت شهر اف سی بارسلونا.تور چک فرانسه اسپانیا

میراث گائودی
اگر بنا باشد در مورد معماری بارسلونا حرفی به میان بیاید، نام آنتونی گائودی بزرگ کفایت می کند! معماری که رد پایش را در جای جای شهر بارسلونا و آن ساختمان های خیره کننده اش می توان نظاره گر بود. از کلیسای مشهور و البته نیمه کاره ساگرادا فامیلیا که بی تردید مهمترین و معروف ترین شاهکار اوست گرفته تا خانه کاسا میلا و پارک گوئل که می بایست برای بازدید از آنها دست کم چند ساعت وقت بگذارید، همگی امضای گائودی بر تن بارسلونا است.

روزهای داغ و شب های بیدار بارسلونا
شهری که هم آفتاب دارد و هم ساحل مدیترانه، تعریفی بی نقص از اروپا است. همه آنچه از اروپا انتظار دارید را می توانید یکجا در خیابان رامبلا و میدان کاتالونیای بارسلونا نظاره گر باشید. قلب تپنده شهر و حتما چکیده بارسلون. در یک سوی خیابان رامبلا، کلیساها و بناهای تاریخی، گیتار به دستانی به غایت اسپنیش، گلفروشانی با لبخندی به زیبایی شهر بر چهره و مغازه هایی کوچک که انواع و اقسام سوغاتی ها را می توان در آنها یافت، قرار دارند و در امتداد سمت دیگر این خیابان به مراکز خرید بزرگ و شکیل، رستوران ها و کافه هایی هوس برانگیز و در نهایت قایق های تفریحی لوکس  و شناور بر آبی مدیترانه می رسید. بارسلونا شهر زندگی است در یک کلام.در تور چک فرانسه اسپانیا ، چهار روز پایانی سفر را در بارسلونا سپری خواهید کرد. چه سفری و چه پایانی برای آن. بسیاری از مسافران نیکا گشت که تجربه سفر به این شهر را دارند در بازگویی خاطراتشان گفته اند: گویی بخشی از قلب خود را در بارسلونا جا گذاشته اند. توری ۱۲ روزه که با پراگ، پایتخت جمهوری چک آغاز می شود، در میانه راه به پاریس، نماد گردشگری اروپا می رسد و در بارسلونا پایان می یابد.

خیابان رامبلا بارسلونا
با تور چک فرانسه اسپانیا و در طول اقامت در بارسلونا از نماد این شهر یعنی کلیسای ساگرادا فامیلیا دیدن می کنید، همراه با تور لیدر فارسی زبان خود در خیابان رامبلا قدم خواهید زد. در انتهای این خیابان به میدان کاتالونیا واقع در مرکزی ترین نقطه شهر می رسید و دقیقا همینجا است که پنجره ای به روی فرهنگ و سبک زندگی کاتالان ها به رویتان گشوده می شود.
از خانه عجیب و مرموز خانواده میلا (کاسا میلا) دیدن خواهید کرد و بعد از آن به  سمت تپه ال کارمل می روید تا در بالای تپه به پارک گوئل برسید. مجسمه های خیره کننده، پیکره هایی عجیب و کاشی کاریهای استثنایی را در مسیر پیاده روی بی نظیر این پارک خواهید دید. سپس به منطقه گوتیک می روید و اگر علاقمند به معماری باشید می توانید ساعت ها در کوچه پس کوچه های این منطقه (منطقه ای در مرکز شهر، بین خیابان های رامبلا و لایتنا) گشت بزنید.

استادیوم کمپ نوئو
استادیوم نیوکمپ | تور چک فرانسه بارسلون نیکا گشت

ورزشگاه و موزه کمپ نوئو یا به قول ما ایرانی ها نیو کمپ هم از دیگر مقاصد آپشنال تور چک فرانسه اسپانیا خواهد بود. بزرگترین استادیوم فوتبال اروپا با ظرفیت ۹۸ هزار نفری خود برای فوتبال دوستان و بویژه هوادارن تیم بارسا جذابیتی مضاعف دارد. پارک مون جوییک اما یکی دیگر از باید های سفر به بارسلونا است. پارکی واقع در دامنه کوه مون جوییک که همه زیبایی نفس گیر شهر از فراز آن پیداست. موزه ها و گالری های درخشان این پارک هم دست کم یکی دو ساعتی شما را مشغول خواهد کرد تا به موزه هنر ملی کاتالونیا برسید که در واقع بزرگترین موزه‌ هنر‌های زیبای ایالت کاتالان و از معروف‌ ترین دیدنی‌ های بارسلونا است. موزه ای با پنج مجموعه بزرگ که هر آنچه از یک موزه هنرهای زیبا در ذهن دارید یکجا به شما عرضه می دارد.

 

ساحل بارسلونتا
و در پایان بررسی تور چک فرانسه اسپانیا؛ ساحل بارسلونتا که تنها باید دید و تجربه کرد و لذت برد. بارسلونتا بخش آفتابی و درخشان شهر است؛ منظقه‌ای اغواگر در کنار دریا که ساحل شنی و رستوران‌ های دریایی معروفش هر گردشگری را وسوسه‌ می‌کند تا یک روز کامل را در آنجا سپری کند. موج سواری و قایق سواری از سرگرمی های رایج این ساحل زیبا و البته نسبتا شلوغ در تابستان است. مسیرهایی برای دوچرخه سواری و اسکیت هم در امتداد ساحل وجود دارد که به طبع مشتریان خاص خود را خواهد داشت.

فکر می کنید گزینه ای جذاب تر از تور تور چک فرانسه اسپانیا برای ساختن خاطره ای فراموش نشدنی در اروپا دارید؟! آژانس خدمات گردشگری نیکا گشت با سال ها تجربه در برگزاری تورهای اروپا همراه شما خواهد بود تا شهرهای برجسته اروپا را در ۱۲ روز زیر پا بگذارید.

زمان برگزاری تور چک، فرانسه و اسپانیا:
این تور در دو تاریخ ۲۰ مرداد و ۱۹ شهریور با پرواز رفت اتریشی و برگشت لوفت هانزا برگزار می شود. 

مدارک مورد نیاز برای تور چک فرانسه اسپانیا:

 • پاسپورت جدید امضا شده با حد اقل ۸ ماه اعتبار و پاسپورتهای قدیمی
 • ۲ قطعه عکس ۶×۴ رنگی زمینه سفید ( عکس متقاضی باید جدید بوده و صورت بزرگ باشد.)
 • گواهی اشتغال به کار، نامه برروی سربرگ با ذکر حقوق و سمت به صورت کامل و ذکر تاریخ مرخصی ( اساس نامه شرکت، روزنامه رسمی، جوازکسب، پروانه مطب، پروانه وکالت، فیش حقوق سه ماه گذشته، گواهی مستمری بازنشستگی)
 • درصورت نداشتن بیمه و فیش حقوقی طی یک نامه دلیل ان را به صورت کامل شرح دهید.
 • سابقه بیمه تامین اجتماعی و دفترچه بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی
 • گواهی اشتغال به تحصیل (برای دانشجویان و دانش آموزان)
 • گردش ۳ ماهه حساب بانکی با حداقل موجودی ۳۰ میلیون تومان و خلاصه حساب (افزایش ناگهانی مانده حساب مورد تایید سفارت نمی باشد). تمکن مالی برای کلیه افراد حتی کودکان و نوزادان الزامی می باشد.
 • سند مالکیت
 • شناسنامه
 • کلیه مدارک ترجمه رسمی با مهر مترجم باشد .
 • ضمانت نامه بانکی برای هر نفر الزامی است.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه وارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی میباشد.

ارائه و همراه داشتن اصل کلیه مدارک در روز سفارت الزامی میباشد و در صورت عدم ارائه انها سفارت هیچ مدرکی را تحویل نمیگیرد.

              تبصره: تا زمان تکمیل مدارک و تسویه ریالی تور ثبت نام شما قطعی نمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام زودهنگام تور چک، فرانسه و اسپانیا و بهره مندی از تخفیف ویژه، لطفاً با کارشناسان تورهای خارجی نیکا گشت به شماره ۷۵۰۱۶-۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته کودک با تخت (۴ تا ۱۱ سال) کودک بدون تخت (۲ تا ۴ سال) توضیحات
پراگ: Corinthia Hotel Prague
پاریس: Renaissance Paris La Defense Hotel
بارسلون: NH Collection Barcelona Constanza
صبحانه 3.590.000 تومان + 2250 یورو 3.590.000 تومان + 3100 یورو 2.990.000 تومان + 1700 یورو 2.990.000 تومان + 850 یورو -
نمایش بیشتر

برنامه روزانه

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پراگ

شروع سفر از فرودگاه امام خميني ساعت 03:55 بامداد روز شنبه 20 مرداد ماه، 11 آگوست با پرواز اتریشی به شماره   OS   872 به مقصد پراگ از طریق وین.         

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پراگ ساعت نجومی پراگ، قلعه‌ پراگ

گشت کامل شهری در پراگ با بازدید از: قلعه پراگ، پل چارلز، میدان ونچسلاو، بازار کریستال، ساعت نجومی و…

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پراگ

تورهای اختیاری ( توسط راهنمای تور اعلام خواهد شد. )

مانند: بازدید از دومین شهر زیبای جمهوری چک ” کارلوی وری ” و یا شهر بی نظیر ” درسدن ” در آلمان 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پراگ

تورهای اختیاری ( توسط راهنمای تور اعلام خواهد شد. ) 

مانند: بازدید از دومین شهر زیبای جمهوری چک ” کارلوی وری ” و یا شهر بی نظیر ” درسدن ” در آلمان 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پاریس

پرواز از شهر پراگ به سمت پاریس 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پاریس برج ایفل، کلیسای نتردام

گشت کامل شهری در پاریس با بازدید: کلیسای نتردام ، برج ایفل ، خیابان شانزه لیزه ، ساختمان انولید، طاق نصرت اتوال ،کلیسای قلب مقدس و…

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پاریس

امروز برنامه گشت قایق سواری بر روی رودخانه سن را تجربه خواهیم کرد. 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
پاریس

تورهای اختیاری ( توسط راهنمای تور اعلام خواهد شد. ) 

برنامه های متنوعی مانند دیزنی لند پاریس، کاخ ورسای و … در انتظار شماست. 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
بارسلون

حرکت از هتل به سمت فرودگاه جهت پرواز به بارسلون 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
بارسلون موزه ملی هنر کاتالونیا، کلیسای ساگرادا فامیلیا

گشت کامل شهری در بارسلون با بازدید از مکان های: کلیساساگرادا فامیلیا، میدان اسپانیا، استادیوم نیوکمپ، خیابان مشهور رامبلاس و…

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
بارسلون

تورهای اختیاری ( توسط راهنمای تور اعلام خواهد شد. ) 

 

محل اقامت شب جاذبه‌های مورد بازدید توضیحات
بارسلون

 

در آخرین روز تور، پس از تحویل اتاق با ترانسفر رهسپار فرودگاه جهت بازگشت به تهران می شویم. با پرواز برگشت از فرودگاه بارسلون ساعت 10:30 روز چهارشنبه 31 مرداد ماه، 22 آگوست با لوفت هانزا به شماره   LH 1125 به مقصد نهایی تهران از طریق فرانکفورت

گالری تصاویر

شرایط دریافت ویزای جمهوری چک

مدارک مورد نیاز سفارت جمهوری چک

 

 • اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 8 ماه اعتبار از تاریخ سفر و 2 صفحه خالی رو به روی هم
 • کپی از صفحات ویزاهای شنگن ، کانادا ، آمریکا و انگلیس موجود در پاسپورت
 • اصل پاسپورت های قدیمی + کپی از ویزاهای شنگن ، کانادا ،آمریکا و انگلیس موجود در آنها
 • اصل شناسنامه و کپی روی برگه A4
 • دو قطعه عکس جدید 3.5  در 4.5 (برای سه ماه اخیر) رنگی با زمینه سفید ، مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد .
 • گواهی اشتغال به کار ، نامه روی سربرگ با حقوق و سمت به صورت کامل و ذکر تاریخ مرخصی (اساس نامه شرکت ، روزنامه رسمی ، جواز کسب ، پروانه مطب ، پروانه وکالت ، فیش حقوقی سه ماه اخیر ، گواهی مستمری بازنشستگی ، پروانه ساختمان یا کارت های صنفی مربوطه)
 • اصل و کپی از لیست پرداخت بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی
 • در صورت نداشتن بیمه و فیش حقوقی طی یک نامه دلیل آن را به صورت کامل شرح دهید.
 • در صورت رد ویزا از سوی سفارت دیگر در طی دو سال گذشته ، ارائه توضیحات کتبی به انگلیسی مبنی بر رد ویزا و دلیل سفر مجدد الزامی می باشد .
 • نامه تمکن به انگلیسی + گردش 3 ماه آخر همان حساب و خلاصه حساب به انگلیسی با مهر و امضا بانک صادر شده در کمتر از 14 روز قبل از تاریخ انگشت نگاری. افزایش ناگهانی مانده حساب مورد تایید سفارت نمی باشد . (حداقل موجودی ، به ازای هر نفر حداقل 100 میلیون تومان)
 • برای دانش آموزان و دانشجویان ،گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر روزهای مرخصی و همچنین تاییدیه ثبت نام برای ترم آینده
 • اجازه محضری پدر و مادر برای افراد زیر 18 سال که بدون والدین و یا با یکی از آن ها سفر می کنند . (ترجمه رضایت نامه با تاییدیه دادگستری و امور خارجه مورد قبول است.) برای تایید رضایت نامه، علاوه بر اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده ، الزامی است.
 • سند ملک ( در صورت عدم وجود سند ملک ،جهت دریافت اطلاعات برای شرایط گرفتن ویزا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید. )
 • تمام مدارک ترجمه رسمی انگلیسی با مهر مترجم باشد.
 • ضمانت نامه بازگشت برای هر نفر الزامی است .

واکسن های مورد تایید جمهوری چک: فایزر ، مدرنا ، آسترازنکا ، جانسون اند جانسون (حداقل 14 روز از تزریق دوز دوم گذشته باشد)

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست شود که تهیه و ارائه آن ها جهت ویزا الزامی است .

ارائه اصل تمام مدارک به نیکا گشت الزامی است . (لطفا کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد. )

تا زمان تکمیل مدارک و تسویه ریالی تور ثبت نام شما قطعی نمی باشد.

پراگ

پاریس

بارسلون

درخواست تور