ویزای شنگن؛ تضمین اخذ شنگن با “نیکا گشت

ویزای شنگن

ريجكت ويزای شنگن؛ کابوس تعطیلات

رد شدن درخواست ویزا آن هم در آستانه سفر تجربه بسیار ناخوشایندی است که برای بسیاری کابوس تعطیلات تلقی می شود. فرض کنید همه چیز آماده یک تجربه لذت بخش است اما ناگهان سفارت، تقاضای شما برای دریافت ویزای شنگن را رد می کند تا شما و شاید تمام اعضا خانواده دچار نوعی سردرگمی شوید.
اگر می خواهید هیچگاه این تجربه تلخ برایتان پیش نیاید و یا از تکرار آن در آینده جلوگیری کنید، “نیکا گشت” بهترین انتخاب شما خواهد بود. آژانس گردشگری “نیکا گشت”در سال های ۲۰۱۷- ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ به جرات کمترین میزان رد شدن درخواست ویزا شنگن را در بین دیگر همکاران داشته و در مقایسه با تعداد ویزای های صادر شده، تعداد ریجکتی های شنگن عددی کمتر از ۱ درصد بوده است.
اگرچه در برخی موارد دلیل ریجکت شدن ویزای شنگن به شخص درخواست کننده و مدارک ارائه شده از سوی وی مربوط می شود؛ اما تردیدی نیست ارتباطات محکم کنسولی از یک سو و حسن سابقه آژانس مسافربری از سوی دیگر نقش بسیار تعیین کننده ای در موفقیت و سرعت صدور ویزا خواهد داشت.
وب سایت www.schengenvisainfo.com  دوازده عامل عمده را برای رد شدن ویزای شنگن برشمرده است که در ذیل به اختصار به آنها می پردازیم.
عوامل اصلی ریجکت شدن درخواست ویزا شنگن:
• فعالیت مجرمانه در گذشته یا کنونی
• مدارک جعلی
• گذرنامه آسیب یده
• توضیح ناکافی در مورد اقامت
• گذرنامه نامعتبر (گذرنامه ای که اعتبار آن کمتر از ۳ ماه باشد)
• نامه مرجع نامعتبر
• عدم ارائه هدفی مشخص از سفر
• عدم اثبات تمکن مالی برای مدت سفر
• عدم ارائه گواهی تولد و یا ازدواج معتبر
• بیمه نامه نامعتبر مسافرتی
• ناتوانی ارائه مدارک اسکان
• وضعیت نامطلوب ویزای شینگن
تضمین اخذ ویزای شنگن با نیکا گشت 
“نیکا گشت” یکی انحصاری ترین کارگزار صدور ویزای اروپا با تیم مشاوره ای قوی در خدمت شما متقاضیان محترم خواهد بود تا شانس موفقیت شما در اخذ ویزا شنگن را درکوتاه ترین زمان ممکن، افزایش دهد. این مشاوره ها شامل راهنمایی در تهیه مدارک معتبر، تعیین زمان مصاحبه و دیگر موارد خواهد بود.

بنابراین اگردرپی ویزای شنگن هستید و به هیچ وجه مایل نیستید حس تلخ رد شدن درخواست ویزا را تجربه کنید، “نیکا گشت” با سابقه ای درخشان با تورهایی متعدد و جذاب در خدمت شماست تا سهم کوچکی در خاطرات شیرین شما داشته باشد.
همچنین شرکت خدمات مسافرتی نیکا گشت در زمینه ارائه خدمات ویزای شنگن در سفارتخانه های جمهوری چک ، لهستان ، مجارستان ، فنلاند ، سوئیس ،اتریش و ….. در قالب تورهای مسافرتی گروهی و یا تورهای انفرادی آمادگی دارد.
شرکت خدمات مسافرتی نیکا گشت همچنین آمادگی ارائه خدمات ویزا برای کشورهای استرالیا ، برزیل ، اندونزی ، روسیه ، اوکراین ، باکو ، هنک کنگ ، هند ، تایلند،  سنگاپور ، فیلیپین ، ویتنام ، عمان و …. را دارد.
این مجموعه برای خدمات سفارت های کانادا ، انگلیس در کشورهای دبی ، ترکیه و ارمنستان نیز میتواند راهنمایی های لازم را به مسافران ارائه دهد.
شرکت خدمات مسافرتی نیکا گشت آمادگی ارائه خدمات ویزای گروهی و انفرادی برای کشور چین را نیز دارد.

درباره ویزا:
همانگونه که می دانید روادید یا ویزا بعد از پاسپورت مهمترین سند مسافرتی بشمار می رود. قراردادهای بین المللی در میان کشورها، شرایط سیاسی حاکم فیمابین و همچنین قوانین داخلی مربوط به اقامت، تابعیت و گردشگری هر کشور باعث پیچیده شدن و تخصصی شدن روند اخذ روادید گردیده است.
با توجه به شرایط سیاسی بین المللی حاکم بر جهان، شهـروندان و دارندگان گذرنامه جمهوری اسلامی ایران می توانند جهت ســـفر به کشــور های ذیل بدون اخـذ روادید اقدام کنند و در غیر این صورت برای مسافرت به سایر کشورها باید ویزا تهیه نمایند:
سیشل، جزایر کوک، کوزوو، نیووی، دومینیک، اکوادور، هایتی، مالزی، میکرونزیا، تونس، نیکاراگوئه، ترکیه، ونزوئلا، سنت کیتس و نویس

(Visited 1 times, 1 visits today)

۱ دیدگاه برای ”ویزای شنگن؛ تضمین اخذ شنگن با “نیکا گشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *