زلامسی

درباره زلامسی

شهر زلامسی اتریش:

زلامسی؛ بهشت آلپ

کشور اتریش را اغلب با شهرهایی همچون وین، سالزبورگ، هالستات، اینبروک و آلپباچ می شناسند، اما زلامسی؛ همان مروارید نهان در صدف اروپا است. مناظر طبیعی بکر، بی نظیر  و چشم نواز این شهر را نمی توان در کلمات محدود کرد. واژه ها برای وصف زیبایی زلامسی کافی نیستند!

احاطه شده با کوه‌های آلپ، دامنه‌ های پوشیده از برف و مناسب برای اسکی آن هم در کلاس جهانی و دریاچه ‌های نیلگون و تسلی بخش، زلامسی را به یکی از بی ‌نظیرترین مقصد های گردشگری در اروپا تبدیل کرده است. طبیعت زلامسی، از جنگل گرفته تا دریاچه و کوه به قدری منحصر به فرد و چشم نواز است که اروپا گردان حرفه ای از سرتاسر جهان بویژه آن ها که به شهرهای ورزشی  و رویدادی علاقه دارند، همواره آن را یکی از اولویت های خود قرار می دهند.

هتل ها و اقامتگاه های جنگلی  و کوهستانی این شهر را در هیچ کجای دیگر اروپا نمی توان سراغ داد. زلامسی به اندازه تمامی دامنه رشته کوه های آلپ زیباست، بکر است و رویایی. چشمه های آب گرم طبیعی از یک سو و اسکیت سواری روی دریاچه های یخ زده از سوی دیگر، هر نوع سلیقه ای را  ارضا می کند. با تله کابین از بالای دریاچه به کوه صعود کنید و از استخرهای سرباز و پارک های آبی این شهر نهایت لذت را ببرید.  
شهر زلامسی مقصد اسکی بازان حرفه ایی در فصل زمستان و طبیعتی شگفت انگیز در فصل تابستان است

همراه با تور مجارستان، اسلوونی، اتریش و آلمان علاوه بر این بهشت زلامسی در شهرهایی همچون بوداپست، لیوبلیانا و مونیخ نیز اقامت خواهید داشت و خاطره ای منجصر به فرد از اروپا گردی را تجربه می کنید.

گالری تصاویر