مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا با گروه مهاجرتی نیکا

 

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا ،شما می توانید با همکاران ذبده ما در بخش مهاجرتی گروه نیکا تماس برقرار کنید . 

شاید خیلی از شما به تحصیل در یکی از معتبرترین کشورهای جهان مثل کانادا ، فکر کرده باشید . ما اینجا هستیم تا برای هدف شما مناسب ترین راهکار ها را پیشنهاد دهیم . 

 

کانادا هر ساله میزبان تعداد زیادی دانشجو است . شما هم می توانید با تکمیل مدارک خود به راحتی برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کنید . 

مزایای تحصیل در کانادا : 

شهریه مقرون به صرفه : کانادا از نظر هزینه های دانشجویی شهریه ای معادل ۴۰% ارزان تر از کشورهای انگلیس ، امریکا و استرالیا دارد . 

اقامت دائم بعد از پایان دوره دانشجویی : اگر درکانادا تحصیل کنید ، احتمال گرفتن اقامت دائم در این کشور را برا یخودتان بالاتر می برید . 

اجازه کار : دنشجویان در این کشور علاوه بر تحصیل ، میتوانند به کارهای پاره وقت مشغول شوند و برای خود کسب درآمد داشته باشند . 

کیفیت آموزش : کانادا یکی از قوی ترین سیستم های آموزشی و برنامه ریزی را در دنیا داراست . 

ویزای کار همسر : همسر شما درهنگام تحصیل شما در این کشور ، می تواند به راحتی و به صورت تمام وقت کار کند .

تحصیل رایگان فرزندان شکا : اگر یکی از والدین در یکی از دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل باشد ، فرزندان ایشان می توانند به صورت رایگان در این کشور درس بخوانند و تحصیل کنند . 

 

ما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا به چه چیزهایی نیاز داریم ؟

در ابتدا باید مشخص کنید شما برای چه مقطع تحصیلی قصد دارید به این کشور سفر کنید. ما رشته ها و مقطع مورد نظر شما را بررسی میکنیم و بهرتین پیشنهاد ها در زمینه انتخاب استان و محل تحصیل تان به شما ارائه می دهیم . 

قدم بعدی تهیه یک برنامه تحصیلی است . شما در این برنامه تحصیلی باید سعی کنید تا دلایل کافی و قانع کننده برای اینکه چرا قصد دارید در کشور کانادا به ادامه تحصیل بپردازید و همینطور به چه دلیلی 

 

 

 

برای دیدن شرایط ویزای توریستی کانادا اینجا را کلیک کنید . 

 

 

برای تهیه بلیط های داخلی به صورت آنلاین اینجا را کلیک کنید. 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *